Instalacje gazowe Gdańsk, AUTO GAZ ELEKTRONIKA – STANISŁAW BUCZAK » POLSKI RYNEK AUTOGAZU

AUTO GAZ ELEKTRONIKA STANISŁAW BUCZAK

Zajmujemy się montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych oraz alarmowych.

POLSKI RYNEK AUTOGAZU

W naszym kraju bezpośrednim i jedynym dystrybutorem marki BRC jest firma CZAKRAM z Tarnowa. 20-letnia metryka firmy, to ogromny bagaż doświadczeń oraz kopalnia nowatorskich pomysłów sukcesywnie wdrażanych w życie. Bogata oferta systemów BRC, którą otwiera SEQUENT PLUG&DRIVE sprawia, że autoryzowane zakłady firmy CZAKRAM mogą wyposażyć w samochodową instalację gazową każde auto benzynowe, bez względu na jego wiek. Szczególną uwagę przykuwa, 2 letnia gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów, jaką objęte są instalacje gazowe BRC. O czym świadczy ten fakt. Jesteśmy przekonani o ich bezawaryjności, a ryzyko wystąpienia awarii oceniamy jako minimalne !.

Atutem instalacji BRC jest również ubezpieczenie, którym objęte są wszystkie samochody na czas pobytu w warsztacie firma Czakram oraz w większości zakładów autoryzowanej sieci. Powierzony nam pojazd jest bezpieczny i bierzemy za niego całkowitą odpowiedzialność. Nie możemy także, pominąć wprowadzonego na terenie całego kraju, pierwszego w tej branży programu ASSISTANCE. Zapewnia on klientowi pomoc techniczną w przypadku nagłej awarii w czasie podróży w dowolnym miejscu w Polsce. Podobny system stosują autoryzowane sieci dealerów samochodowych. Oczywiście wszystkie usługi wykonywane są za darmo w ramach gwarancji.

Doceniając wysoką klasę produktu BRC, współpracują z nami takie koncerny samochodowe, jak: VW, SEAT, MITSUBISHI, KIA, HYUNDAI, CHEVROLET. Z ich salonów wyjeżdżają pachnące nowością auta od razu wyposażone w instalację gazową. Samochody, co warto podkreślić, nie tracą gwarancji producenta. Warto podkreślić, że te same instalacje gazowe BRC, montowane są do fabrycznie nowych samochodów również w innych państwach starego kontynentu. Np. we Włoszech wyposażone w nie są: Citröen, Peugeot, Subaru, Chevrolet, Ford, Mitsubishi, Kia, Hyundai, Great Wall.